Üretim

Tasarım

Üretmiş olduğumuz yedek parçaların, tamamı orijinal ve sıfır numuneler üzerinden alınan ölçüler doğrultusunda tasarlanarak, imalata uygun teknik resimleri hazırlanmaktadır.

Üretim

Üretmiş olduğumuz yedek parçaların, teknik resimleri hazırlandıktan sonra istenilen uygun ömür için numuneler detaylı analize gönderilir. Analiz sonuçları doğrultusunda gerekli analiz programları yardımıyla uzun ömür garantisi için seçilecek malzeme gerekli testlere tabi tutulur. Analiz sonuçları doğrultusunda uygun malzeme tedarik edilerek talaşlı imalata başlamadan önce malzemenin ömrünü üst seviyede tutabilmek ve ölçü hassasiyetini yüksek tutabilmek için uygun olması gereken ısıl işlemler, taşlama, kaplama gibi operasyonlar belirlenir ve sıralanır. Ardından ürünün talaşlı imalatına başlanarak gerekli işlemler sırasıyla yerine getirilir.

Kalite Kontrol

Ürünler girişte, proseste, montaj öncesinde, montaj sonrasında ve sevk öncesinde muayene ve teste tabi tutulmakta ve elde edilen sonuçlar raporlanmaktadır. Hidrolift BVS’de aşağıdaki ölçme muayene ve test yöntemleri uygulanmaktadır.

  • Boyutsal Ölçümler
  • Yüzey Pürüzlülük Ölçümleri
  • Tahribatsız Muayene Yöntemleri

Montaj

İmalatı başarıyla tamamlanmış parçalar, Hidrolift BVS bünyesinde tecrübeli ve bilgi sahibi olan montaj personelleriyle, talep edildiği takdirde, ürünler montajı yapılmış bir şekilde müşteriye sunulmaktadır.bb

Test

Montajı başarıyla tamamlanmış her parça %100 basınç ve sızdırmazlık, darbe testlerine tabi tutulmaktadır.

Uygulanan Test Yöntemleri;

  • Basınç Testi
  • İç Kaçak Testi
  • Ömür Testi

Ambalajlama

Ambalajlama yerel ve uluslararası mevzuat şartlarına (ISPM 15) ve müşteri şartnamesine uygun olarak yapılmaktadır.

Stok

Hidrolift BVS firmasının ürün yelpazesinin genişliği, stok yönetimi politikasını da diğer firmalara göre farklı kılmaktadır. Hidrolift BVS, terzi mantığında müşteriye özel çözümler sunmaktadır. Hidrolift BVS, bu nedenlerden ötürü, dünyanın seçkin markalarından oluşan oldukça yüksek miktarlarda stoklara sahiptir.

Stoklar sayesinde müşterilerine hem hızlı hem de alternatifli çözümler sunabilmektedir.

Soru ve görüşleriniz için bize yazın