Hakkımızda

Hidrolift BVS, 2002 yılında Burak YETİŞ tarafından Ankara’da kurulmuştur. Kuruluş amacı iş makineleri yedek parçası ve hidrolik silindir üretmektir. 2005 yılından itibaren sektördeki ilerleyişini piyasadaki kaliteli yedek parça temini sıkıntısından dolayı ATLAS COPCO marka yeraltı (JUMBO) ve yerüstü (ROC) hidrolik kaya delicilerinin yedek parça üretimine yöneltmiştir. Takip eden yıllarda sektördeki arz ve talepten dolayı ürün yelpazesini genişleterek 2016 yılı itibariyle sektördeki ilerleyişini ATLAS COPCO ve EPIROC marka; yeraltı (JUMBO) ve yerüstü (ROC) hidrolik kaya delici makinaları, yeraltı kepçe (MİNİ YÜKLEYİCİ), yeraltı kamyon (MİNİ TAŞIYICI), yeraltı simba (TAVAN DELİCİ) makinalarının yedek parçalarını da üretmeye başlamıştır. Üretmiş olduğu tüm yedek parçaları gerek ölçü gerekse kalite açısından uluslararası standartlarda temsil ederek sektördeki öncü firma olmuştur ve adından sıkça bahsedilmiştir. 2018 yılı itibariyle üretmiş olduğu yedek parçaların %63’ünü yurt dışına, diğer ülkelere de ihraç ederek kalite ve garanti açısından müşterilerinin güvenini fazlasıyla kazanmıştır. Bugün yıllık üretim kapasitesi 186.000 adet parça olan Hidrolift BVS, sektörün önemli tedarikçisidir.

Misyonumuz

Sektördeki bilgi birikimi ve tecrübesini en üst düzeyde kullanarak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini analiz ederek, uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini en hızlı ve en etkili şekilde sunarken, aynı zamanda kaliteli, garantili ve güvenilir ürünlerle hizmet etmek.

Vizyonumuz

ATLAS COPCO ve EPIROC marka iş makinalarında sektöre yön veren ve piyasa koşullarını belirleyen bir dünya markası konumuna gelmek, ilke edindiğimiz garanti politikamızla bir numaralı yedek parça imalatçısı ve teknik servis hizmeti veren, ürün ve servis kalitesiyle müşterilerimizin ilk tercihi olmak. Aynı zamanda sürekliliğini sağlayarak fark yaratan, rakiplerinin örnek aldığı lider bir şirket olmak.

Neler Yapıyoruz?

Soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz

İletişim Bilgilerimiz